Zespół Muzyczny FREEWOLNI

ZESPÓŁ NA WESELE

Home  >>  ZESPÓŁ NA WESELE


FreeWolni to także wyśmienity zespół weselny

Mając świadomość tego że wesele to nie tylko spotkanie taneczne, lecz przede wszystkim czas w którym mają poznać się dwie rodziny oraz przyjaciele zaproszeni przez Młodych, staramy się dokładać wszelkich starań dotyczących przygotowania i przeprowadzenia wesela w sposób najlepszy z możliwych. Zależy nam aby wspomnienie o weselu było najmilszym wspomnieniem dla Pary Młodej oraz wszystkich zaproszonych gości.

Oprawa muzyczna wesela przez zespół muzyczny FreeWolni to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich pokoleń oraz niezapomniane wrażenia artystyczne !

FreeWolni jako zespół weselny to 100% udanej zabawy. 

Oferujemy również

PROFESJONALNEGO WODZIREJA

– ponieważ wiemy że osoba, która prowadzi wesele jest równie ważna jak oprawa muzyczna. Prowadzący dba o przebieg wesela, prowadzi zabawy na poziomie (nie uznajemy żadnych obmacywanek, bananów i baloników ), czuwa nad tym żeby nikt z gości nie czuł się zażenowany ani zmuszany do zabaw. Wodzirej dba również o Parę Młodą , rezerwując dla Młodych rolę Jury konkursów i zabaw.

Preferujemy zabawy taneczno sprawnościowe , niemniej jednak jesteśmy elastyczni i staramy się spełniać sugestie Pary Młodej dotyczące zabaw weselnych i konkursów.

Prowadzimy również wesela międzynarodowe w języku angielskim.Posłuchaj jak gramy (repertuar taneczny) :


Sprawdź dostępność terminu :


Zaplanuj swój ślub i wesele – Portal Weselny